Serbest Muhasebeci Mali Müsavir Murat Çelik, MURAT ÇELIK, Serbest Muhasebeci, Mali Müsavir, SMMM MURAT ÇELIK,

 

 

         
 
 
 
 
     

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE HERBİRİ KENDİ ALANINDA UZMANLAŞMIŞ MÜŞAVİRLERİMİZCE VERGİ, SGK, YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNA GÖRE ŞİRKET YENİ KAYIT İŞLEMLERİ, DEĞİŞİKLİK TESCİL İŞLEMLERİ, BİRLEŞME İŞLEMLERİ, TÜR DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİ, BÖLÜNME İŞLEMLERİ, ŞİRKET OLAĞAN, OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULLARI YAPILIR, MUHASEBE VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİR...

T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Numarası Sorgulama Sayfası
Servisler T.C. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından kullanıma sunulan web servislerinin listesini görmek ve kullanmak için aşağıdaki adresi kullanınız.
DİKKAT! 01.06.2011 tarihi itibari ile KPS Servisi yalnızca aşağıdaki SSL (https adresi) üzerinden hizmet verecektir. Http adresi (http://tckimlik.nvi.gov.tr/Service/KPSPublic.asmx) hizmete kapatılacaktır.
 Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

  • T.C. Kimlik numaramı bulamıyorum, ne yapmalıyım ?

    Kayıtlı olduğunuz ilçe nüfus müdürlüğüne başvurmanız gerekmektedir.

  • T.C. Kimlik No nedir ?

    T.C. Kimlik No, onbir haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından T.C. vatandaşlarına verilmiş tekil bir sayıdır.

  • Yabancı Kimlik No nedir ?

    Yabancı Kimlik No, onbir haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından, Türkiye'de herhangi bir amaçla süreli olarak Yabancılara Ait İkamet Tezkeresi - İkamet İzni / Çalışma İzni almış olan yabancılara verilmiş tekil bir sayıdır.

 

Son Güncelleme Tarihi : Saturday, 26-03-2016 15:53

© Bu Site Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Murat Çelik İle Telif Haklarına Sahiptir

Web Tasarım: Murat Çelik