Serbest Muhasebeci Mali Müsavir Murat Çelik, MURAT ÇELIK, Serbest Muhasebeci, Mali Müsavir, SMMM MURAT ÇELIK,

 

 

         
 
 
 
 
     

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE HERBİRİ KENDİ ALANINDA UZMANLAŞMIŞ MÜŞAVİRLERİMİZCE VERGİ, SGK, YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNA GÖRE ŞİRKET YENİ KAYIT İŞLEMLERİ, DEĞİŞİKLİK TESCİL İŞLEMLERİ, BİRLEŞME İŞLEMLERİ, TÜR DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİ, BÖLÜNME İŞLEMLERİ, ŞİRKET OLAĞAN, OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULLARI YAPILIR, MUHASEBE VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİR...

Hakkımızda

Murat ÇELİK, mesleki yaşantısına 1992 yılında mali müşavirlik bürosunda başlamıştır. 1994 yılında Ticaret Lisesini, 1999 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde eğitimini tamamlamıştır.

Mesleki yaşantısı boyunca mali müşavirlik ofisinde yönetici, bir çok orta ve büyük ölçekli firmalarda ise Mali İşler Müdürlüğü ve Müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2001 ile 2011 yılları arasında ise uluslararası müşteri portföyüne sahip denetim şirketinde üst düzey yönetici, mali müşavirlik şirketinde ise üst düzey yönetici ve ortak pozisyonunda çalışmalarına devam etmiştir.

2005 yılında kuruluşunu tamamladığı mali müşavirlik bürosunda mesleki faaliyetine eşzamanlı olarak devam etmiştir. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı sermayeli müşteri portföyüne muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri vermektedir.

Bazı kurumlar ile danışmanlık yapmış olduğu firma personellerine halen eğitim vermekte olup, mesleki dernek olarak Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası üyesidir.

Misyonumuz

Profesyonel Çalışarak kurumsal Çözümler sunmak. 

Vizyonumuz

Güvenilir ve dürüst, meslek ilkelerine bağlı, müşteri taleplerine duyarlı, gelişen teknolojiyi iyi kullanarak yüksek kalite ve standartlarda hizmet sunmak, hızlı ve doğru bilgi akışı ile yönlendirmek, iyi insan ilişkileri ve ekip ruhu ile hizmet.

Hedeflerimiz

Mevzuat ve Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek kaliteli hizmet anlayışını maksimize etmek.

Kurumsal İşletmelerin mali işlem ve Muhasebe sistemi teknolojik alt yapısını Gereksinimler çerçevesinde yapılandırmak.

 

Son Güncelleme Tarihi : Thursday, 29-09-2016 17:12

© Bu Site Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Murat Çelik İle Telif Haklarına Sahiptir

Web Tasarım: Murat Çelik