Serbest Muhasebeci Mali Müsavir Murat Çelik, MURAT ÇELIK, Serbest Muhasebeci, Mali Müsavir, SMMM MURAT ÇELIK,

 

 

         
 
 
 
 
     

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE HERBİRİ KENDİ ALANINDA UZMANLAŞMIŞ MÜŞAVİRLERİMİZCE VERGİ, SGK, YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNA GÖRE ŞİRKET YENİ KAYIT İŞLEMLERİ, DEĞİŞİKLİK TESCİL İŞLEMLERİ, BİRLEŞME İŞLEMLERİ, TÜR DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİ, BÖLÜNME İŞLEMLERİ, ŞİRKET OLAĞAN, OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULLARI YAPILIR, MUHASEBE VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİR...

1. Haber 2. Haber 3. Haber 4. Haber 5. Haber

 

200 Lira Fazla Maaş Al

23.04.2015 tarih 29335 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6645 sayılı yasanın 58. maddesi ile emekli aylıkları 1000 lira altında olanlara verilen 100 lira seyyanen iyileştirme zammı 31 Aralık tarihine kadar emeklilik dilekçesi verenler için de geçerli olacaktır.

Yazar Kasa Kademeli Değişiklik

Yazarkasa pos zorunluluğunda değişiklik meydana geldi. Daha önce 1 Ocak 2016 yılında zorunlu değişiklik yaşanması beklenen yazarkasa pos cihazlarında kademeli olarak değişikliğe gidildi. İşte GİB tarafından yapılan açıklama ve yazarkasa pos zorunluluğu…

İşverenler Dikkat!!!

2011 yılında yürürlüğe giren genç ve kadın istihdamını teşvik uygulaması bu yıl sonunda bitiyor. Bu yüzden işverenlerin acele etmesinde fayda var.

Aman Dikkat Son 5 Gün!

Kasım ayında yerine getirilmesi gereken pek çok yükümlülük bulunuyor. Yükümlülükleri önümüzdeki beş gün içinde, yani 30 Kasım 2015 Pazartesi günü mesai saati sonuna kadar yerine getirmeyen mükellefleri, pek çok yaptırım bekliyor.

Evi Olanlar Dikkat! Son 9 Gün

Emlak vergisi ödemeleri 2 taksit halinde ödeniyor. Söz konusu vergide ikinci taksit ödemeleri ay sonu sona erecek.

30 Bin Kişi Yakalandı

2013’ten sonra SGK bildirgesi ve Vergi Dairesi Otomasyon Projesi kayıtlarının sorgulanmasıyla sahte sigorta yaptıranlar tespit ediliyor.

GSS Borçlarını Ödemek İçin Son Gün

Genel sağlık sigortası kapsamındaki prim borçlarını yapılandırmak isteyenler için son gün Borcunu tek seferde ödeyenlerin borç faizinin tamamı silinecek. Taksit seçeneğinde ise iki ayda bir ödeneceği için 36 aylık vade hakkı var.

31 Aralık Son Gün

31.12.2015 TARİHİNE KADAR YURTDIŞI BORÇLANMASI YAPAN % 30 DAHA AZ ÖDER

Son Tarih 31 Mart

Bildiğiniz gibi geçen yıl çıkarılan 6552 Sayılı Torba Kanun’la Sosyal Güvenlik Kurumu’na olan tüm borçlar yapılandırma kapsamına girdi. 

 

 
Son Güncelleme Tarihi : Saturday, 26-03-2016 15:41

© Bu Site Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Murat Çelik İle Telif Haklarına Sahiptir

Web Tasarım: Murat Çelik