Serbest Muhasebeci Mali Müsavir Murat Çelik, MURAT ÇELIK, Serbest Muhasebeci, Mali Müsavir, SMMM MURAT ÇELIK,

 

 

         
 
 
 
 
     

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE HERBİRİ KENDİ ALANINDA UZMANLAŞMIŞ MÜŞAVİRLERİMİZCE VERGİ, SGK, YENİ TÜRK TİCARET KANUNUNA GÖRE ŞİRKET YENİ KAYIT İŞLEMLERİ, DEĞİŞİKLİK TESCİL İŞLEMLERİ, BİRLEŞME İŞLEMLERİ, TÜR DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİ, BÖLÜNME İŞLEMLERİ, ŞİRKET OLAĞAN, OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULLARI YAPILIR, MUHASEBE VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLİR...

Türkiye, Çin'le Anlaşmaya Yakın!

 

Türkiye, uzun menzilli savunma sistemlerinde Çin’le anlaşmak üzere…

Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, uzun menzilli hava savunma füzesi ihalesi kapsamında yürütülen görüşmelerin oldukça ilerlediğini belirterek "karar aşamasına geldik" dedi.

SSM teknik olarak seçtiği Çin üretimi füze sistemiyle ilgili Çinli ihracat kuruluşu CPMIEC ile görüşüyordu. Çin Türkiye'ye FD 2000 füzesi önermişti.

Türkiye 2013 yılının sonbaharında ilk uzun menzilli füze projesinde Çin ile sözleşme görüşmelerine başlamış, projede teklif veren Fransa-İtalya ortaklığı ve ABD ikinci ve üçüncü sıralarda yer almıştı.

Türkiye'nin bu kritik projede Çin ile müzakerelere başlaması özellikle NATO ve ABD'nin tepkisine yol açmıştı; ancak Çin ile teknoloji transferi gibi konularda yaşanan pürüzler nedeniyle müzakerelerde nihai bir karar henüz alınamadı.

Kaynak: http://www.dunya.com/ekonomi/ekonomi-diger/turkiye-cinle-anlasmaya-yakin-278814h.htm

Son Güncelleme Tarihi : Monday, 28-03-2016 18:30

© Bu Site Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Murat Çelik İle Telif Haklarına Sahiptir

Web Tasarım: Murat Çelik